Powered by Smartsupp

Půjčit MPV vůz

Roman Militký
Roman Militký
2024-06-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Minibus výborný, jednání autopůjčovny skvělé. Doporucuji.
Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Půjčit MPV vůz

Půjčení MPV vozu může být skvělou volbou pro rodiny nebo pro ty, kteří potřebují prostornější auto. MPV vozy nabízejí více prostoru pro cestující i náklad než běžné osobní automobily.

Při výběru MPV vozu na pronájem je třeba zvážit několik faktorů, včetně:

 • Velikosti: MPV vozy se dodávají v různých velikostech, od malých až po velké. Pokud máte velkou rodinu nebo potřebujete přepravovat hodně nákladu, budete potřebovat velké MPV.
 • Počet sedadel: MPV vozy se dodávají v různých konfiguracích sedadel. Pokud potřebujete přepravovat až sedm cestujících, budete potřebovat MPV s sedmi sedadly.
 • Výbava: MPV vozy jsou často vybaveny řadou funkcí, které usnadňují cestování s rodinou. Mezi tyto funkce patří například klimatizace, zadní sedadla sklopná do roviny, USB porty a infotainment systém.

Autopůjčovny

MPV vozy můžete půjčit v autopůjčovně. Autopůjčovny nabízejí širokou škálu MPV vozů, takže si můžete vybrat to, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Při výběru autopůjčovny je třeba zvážit její ceny, podmínky pronájmu a dostupnost aut.

Ceny

Ceny pronájmu MPV vozu se liší v závislosti na typu auta, délce pronájmu a autopůjčovně. Obecně platí, že nová auta jsou dražší než zánovní auta. Pronájmy na delší dobu jsou také obvykle levnější než pronájmy na kratší dobu.

Podmínky pronájmu

Při pronájmu MPV vozu je třeba seznámit se s podmínkami pronájmu. Tyto podmínky mohou zahrnovat omezení kilometrů, požadavky na řidičský průkaz a odpovědnost za škody.

Dostupnost

Autopůjčovny mají různou dostupnost aut. Některé autopůjčovny mají širokou škálu aut k dispozici, zatímco jiné mají omezenou nabídku. Pokud potřebujete konkrétní typ auta, je důležité si auto rezervovat předem.

Tipy pro půjčení MPV vozu

 • Při výběru auta zvažte velikost vaší rodiny nebo počet cestujících, které potřebujete přepravovat.
 • Pokud potřebujete přepravovat hodně nákladu, vyberte si velké MPV.
 • Zkontrolujte vybavení auta, abyste se ujistili, že má funkce, které potřebujete.
 • Porovnejte ceny autopůjčoven, abyste našli tu nejvýhodnější.
 • Pokud potřebujete konkrétní typ auta, rezervujte si ho předem.

Půjčení MPV vozu může být skvělou volbou pro rodiny nebo pro ty, kteří potřebují prostornější auto. Při výběru auta a autopůjčovny je třeba zvážit několik faktorů, abyste získali to nejlepší možné auto pro své potřeby.

Zde jsou některé další tipy pro půjčení MPV vozu:

 • Pokud máte děti, zkontrolujte, zda má auto dětské sedačky nebo pásy.
 • Pokud plánujete cestovat do zahraničí, ujistěte se, že je auto vybaveno příslušenstvím, které potřebujete, například evropským adaptérem do zásuvky.
 • Pokud budete auto používat v náročných podmínkách, například na horském terénu, ujistěte se, že je auto vybaveno pneumatikami s dobrým vzorkem a že má dostatečný výkon motoru.