Powered by Smartsupp

Slevy autopůjčoven v Praze

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Doporučuji vám prozkoumat webové stránky autopůjčoven a porovnat jejich nabídky, abyste našli tu nejlepší pro vás.

Zde je několik dalších tipů, jak najít slevy:

  • Přihlaste se k odběru newsletteru autopůjčoven: Mnoho autopůjčoven nabízí speciální nabídky a slevy pouze svým odběratelům newsletteru.
  • Sledujte autopůjčovny na sociálních sítích: Sociální sítě jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět o aktuálních speciálních nabídkách a slevových akcích.
  • Vyhledejte online slevové kupóny: Existuje mnoho webových stránek, které nabízejí slevové kupóny pro autopůjčovny.

Další tipy pro nalezení nejlepší ceny na pronájem auta:

  • Rezervujte si auto s dostatečným předstihem: Ceny obecně stoupají, čím blíže jste k datu pronájmu.
  • Buďte flexibilní s daty a časy: Pokud jste flexibilní s daty a časy vyzvednutí a vrácení vozu, můžete najít lepší nabídky.
  • Zvažte menší autopůjčovny: Někdy mohou menší lokální autopůjčovny nabízet konkurenceschopnější ceny než velké společnosti.
  • Porovnejte ceny online: Existuje několik webových stránek, které vám umožňují porovnat ceny autopůjčoven v Praze.

Přeji vám příjemný a bezproblémový pronájem auta v Praze!