Powered by Smartsupp

Na co si dát pozor při půjčení auta v autopůjčovně?

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5
Při půjčení auta v autopůjčovně je důležité být pozorný na několik klíčových aspektů, které mohou ovlivnit vaši zkušenost a náklady. Zde jsou některé důležité body, na které si dát pozor:
  1. Smluvní podmínky: Přečtěte si pečlivě smlouvu a zjistěte, jaké jsou vaše povinnosti a práva. Zkontrolujte, zda smlouva neobsahuje skryté poplatky nebo nejasné podmínky.
  2. Stav vozu: Při převzetí vozu si pečlivě prohlédněte jeho stav a ujistěte se, že jakékoliv škrábance, odřeniny nebo jiné poškození jsou správně zaznamenány ve smlouvě nebo předávacím protokolu. Fotografie vozu mohou být také užitečné pro dokumentaci jeho stavu při převzetí.
  3. Pojištění: Zjistěte, jaké pojištění je zahrnuto v ceně pronájmu a co přesně pokrývá. Zvažte, zda je vhodné přikoupit dodatečné pojištění na snížení spoluúčasti v případě škody na vozidle.
  4. Kilometrový limit: Některé autopůjčovny stanovují maximální počet kilometrů, které můžete ujet. Překročení tohoto limitu může být zpoplatněno, proto je dobré si tento detail předem ujasnit.
  5. Vrácení vozu: Informujte se o podmínkách vrácení vozu, zejména o tom, kde a v jakém čase máte auto vrátit a jaké jsou podmínky pro vrácení (např. plná nádrž paliva).
  6. Možnosti přeshraničního použití: Pokud plánujete s vozem cestovat do zahraničí, ujistěte se, že je to v rámci smlouvy povoleno a zda jsou s tím spojené další poplatky nebo speciální pojištění.
  7. Dodatečné poplatky: Některé autopůjčovny účtují dodatečné poplatky za další řidiče, mladé řidiče, vyzvednutí vozu mimo pracovní dobu nebo jiné služby, jako je GPS nebo dětská sedačka. Tyto informace je dobré znát předem, abyste se vyhnuli nečekaným výdajům.
Dbejte na tyto body, abyste si mohli půjčení auta užít bez zbytečných komplikací a s jistotou, že víte, co od služby očekávat.