Powered by Smartsupp

Porsche půjčovna

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Jak si půjčit porsche v Praze?

Chcete-li si půjčit Porsche v Praze, můžete postupovat podle následujících kroků:

 1. Zvolte si půjčovnu. V Praze je několik půjčoven Porsche, které nabízejí různé modely a ceny. Mezi nejoblíbenější patří Porsche Inter Auto, Porsche Centrum Praha a Porsche Centrum Brno.
 2. Rezervujte si vůz. Rezervace vozu je vhodné provést předem, zejména pokud plánujete půjčení v sezóně.
 3. Připravte si doklady. K půjčení Porsche budete potřebovat řidičský průkaz s minimální platností 2 roky, občanský průkaz a cestovní pas (pokud nejste občanem České republiky).
 4. Zkontrolujte vůz. Před převzetím vozu je důležité ho pečlivě zkontrolovat, abyste se ujistili, že je v dobrém stavu.
 5. Zaplaťte půjčovné. Půjčovné se platí při převzetí vozu.

Zde jsou některé další informace, které byste měli mít na paměti při půjčování Porsche v Praze:

 • Minimální věk pro půjčení Porsche je 21 let.
 • Půjčovné se obvykle platí na denní bázi.
 • Je možné si sjednat pojištění pro případ nehody nebo poškození vozu.
 • Záloha se vybírá na základě modelu vozu a délky pronájmu.

V autopůjčovně v Praze je k dispozici široká škála modelů Porsche. Mezi nejpopulárnější patří:

Přesné modely, které jsou k dispozici, se mohou lišit v závislosti na půjčovně.

Porsche 911 je klasický sportovní vůz, který je známý svým výkonem a ovladatelností. K dispozici je v řadě různých variant, včetně 911 Carrera, 911 Carrera S, 911 Carrera 4S, 911 Turbo a 911 GT3.

Porsche Panamera je luxusní sportovní sedan, který nabízí prostor, výkon a pohodlí. K dispozici je v řadě různých variant, včetně Panamera, Panamera 4S, Panamera Turbo a Panamera Sport Turismo.

Porsche Cayenne je luxusní SUV, které nabízí prostor, výkon a praktičnost. K dispozici je v řadě různých variant, včetně Cayenne, Cayenne S, Cayenne Turbo a Cayenne E-Hybrid.

Porsche Macan je kompaktní SUV, které nabízí výkon, ovladatelnost a praktičnost. K dispozici je v řadě různých variant, včetně Macan, Macan S, Macan GTS a Macan Turbo.

Porsche 718 Boxster a 718 Cayman jsou sportovní vozy s motorem uprostřed, které nabízejí výkon, ovladatelnost a zábavu z jízdy. K dispozici jsou v řadě různých variant, včetně 718 Boxster, 718 Boxster S, 718 Cayman, 718 Cayman S a 718 Cayman GT4.

Porsche Taycan je elektrické sportovní auto, které nabízí výkon, ovladatelnost a ekologičnost. K dispozici je v řadě různých variant, včetně Taycan, Taycan 4S, Taycan Turbo a Taycan Turbo S.

Ceny půjčovného se liší v závislosti na modelu vozu, délce pronájmu a dalších faktorech.

Přeji vám příjemnou jízdu!

Autopůjčovna Porsche Praha

V České republice je několik půjčoven Porsche, které nabízejí širokou škálu modelů k zapůjčení. Mezi nejoblíbenější patří:

 • Porsche Inter Auto
 • Porsche Centrum Praha
 • Porsche Centrum Brno
 • Porsche Centrum Plzeň
 • Porsche Centrum Ostrava

Tyto půjčovny nabízejí jak nová, tak i ojeté vozy Porsche. K zapůjčení jsou k dispozici modely od 911 přes Panameru až po Cayenne. Půjčovné se pohybuje od několika tisíc korun na den až po desítky tisíc korun na den, v závislosti na modelu vozu a délce pronájmu.

Kromě těchto velkých půjčoven je v České republice také několik menších půjčoven, které nabízejí pouze několik modelů Porsche. Tyto půjčovny jsou obvykle levnější než velké půjčovny, ale jejich nabídka je také menší.

Pokud plánujete půjčit si Porsche, je důležité si předem prověřit podmínky půjčovny. Mezi důležité faktory, které je třeba zvážit, patří:

 • Cena půjčovného
 • Doba trvání pronájmu
 • Možnosti pojištění
 • Záloha

Je také důležité si uvědomit, že půjčení Porsche vyžaduje řidičský průkaz s minimální platností 2 roky.

Zde je několik tipů pro půjčení Porsche:

 • Rezervujte si vůz předem, zejména pokud plánujete půjčení v sezóně.
 • Přečtěte si pečlivě podmínky půjčovny, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.
 • Zkontrolujte vůz před převzetím, abyste se ujistili, že je v dobrém stavu.
 • Dodržujte pravidla silničního provozu a řiďte bezpečně.

S trochou plánování si můžete užít nezapomenutelný zážitek z jízdy Porsche.