Powered by Smartsupp

Rizika levných autopůjčoven

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Levné autopůjčovnymohou být atraktivní díky nízkým cenám. Je však důležité si uvědomit, že s nízkými cenami často přicházejí i určitá rizika.

Mezi rizika levných autopůjčoven patří:

  • Nízká kvalita vozidel: Levné autopůjčovny často nabízejí starší nebo poškozená vozidla.
  • Nízké pokrytí pojištění: Levné autopůjčovny často nabízejí nízké pokrytí pojištění, které nemusí pokrýt všechny případné škody.
  • Náklady na dodatečné služby: Levné autopůjčovny mohou účtovat vysoké poplatky za dodatečné služby, jako je GPS navigace, dětské sedačky nebo dodatečné pojištění.

Při výběru levné autopůjčovny je důležité si tato rizika uvědomit a pečlivě si přečíst smluvní podmínky.

Zde je několik tipů, jak snížit rizika spojená s levnými autopůjčovnami:

  • Přečtěte si smluvní podmínky pečlivě: Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte všechny podmínky, včetně podmínek pojištění.
  • Zeptejte se na poplatky za dodatečné služby: Zjistěte, jaké poplatky autopůjčovna účtuje za dodatečné služby, jako je GPS navigace, dětské sedačky nebo dodatečné pojištění.
  • Nastavte si limity na kreditní kartě: Nastavením limitů na kreditní kartě můžete snížit riziko, že budete muset zaplatit vysoké poplatky za škody, které jste způsobili.

Levné autopůjčovny mohou být dobrou volbou, pokud jste si vědomi rizik. Při výběru levné autopůjčovny je důležité pečlivě zvážit všechny faktory a přijmout opatření, abyste snížili rizika.