Powered by Smartsupp

Půjčit auto

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Půjčit auto: Co je třeba vědět?

Plánujete dovolenou nebo pracovní cestu a potřebujete auto na pronájem? Pak byste měli vědět, na co si dát pozor při výběru autopůjčovny a rezervaci auta.

Jak vybrat autopůjčovnu?

Při výběru autopůjčovny je třeba zvážit několik faktorů, včetně:

  • Cena: Ceny pronájmu aut se mohou lišit v závislosti na autopůjčovně, typu auta a délce pronájmu.
  • Pozitivní recenze: Přečtěte si recenze autopůjčovny, abyste se ujistili, že má dobrou pověst.
  • Pobočky v okolí: Ujistěte se, že autopůjčovna má pobočku v okolí místa, kde budete auto potřebovat.

Jak si rezervovat auto?

Rezervaci auta můžete provést online nebo telefonicky. Při rezervaci je třeba uvést typ auta, dobu pronájmu, místo převzetí a vrácení auta a další požadavky.

Co je třeba při převzetí auta?

Při převzetí auta je třeba předložit platný řidičský průkaz a kreditní kartu. Auto je také třeba důkladně prohlédnout a případné poškození uvést do protokolu.

Jaké jsou podmínky pronájmu auta?

Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte podmínky pronájmu auta. Tyto podmínky zahrnují například poplatky za překročení nájezdu kilometrů, za poškození auta nebo za vracení auta mimo pracovní dobu.

Co je třeba při vrácení auta?

Při vrácení auta je třeba auto vrátit v čistém a v dobrém stavu. Pokud jste v průběhu pronájmu způsobili nějaké poškození auta, je třeba ho uhradit.

Zde jsou některé tipy, jak si půjčení auta usnadnit:

  • Rezervujte si auto co nejdříve, zejména pokud cestujete v sezóně.
  • Při výběru auta zvažte své potřeby. Pokud cestujete s dětmi, budete potřebovat auto s dětskou sedačkou.
  • Pečlivě si přečtěte podmínky pronájmu auta.
  • Při převzetí auta důkladně prohlédněte auto a případné poškození uveďte do protokolu.
  • Při vrácení auta vraťte auto v čistém a v dobrém stavu.

Půjčení auta může být pohodlný a snadný způsob, jak cestovat. Při výběru autopůjčovny a rezervaci auta je však důležité si uvědomit všechny faktory, abyste si zajistili příjemnou a bezproblémovou cestu.