Powered by Smartsupp

Půjčit auto v zahraničí

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Půjčení auta v zahraničí může být skvělým způsobem, jak si užít vaši dovolenou. Může vám dát větší flexibilitu a umožnit vám vidět více míst, než byste mohli veřejnou dopravou.

Zde jsou některé věci, které je třeba mít na paměti při půjčení auta v zahraničí:

  • Před rezervací auta si promluvte s autopůjčovnou a ujistěte se, že jsou obeznámeni s vaším cestovním pasem a řidičským průkazem. Některé země vyžadují, abyste měli mezinárodní řidičský průkaz.
  • Před podpisem smlouvy si pečlivě přečtěte podmínky pojištění. Měli byste mít dostatečné pojištění, abyste pokryli případné škody na vozidle nebo zranění.
  • Prohlédněte si auto před podpisem smlouvy a zapište si na smlouvu jakékoli poškození, které už na něm je. Tím se vyhnete tomu, že budete platit za poškození, které jste nezpůsobili.
  • Zjistěte si místní pravidla silničního provozu a dodržujte je. Rychlostní limity, používání bezpečnostních pásů a zákazy telefonování za volantem se mohou v různých zemích lišit.

Zde jsou některé další tipy pro půjčení auta v zahraničí:

  • Pokud cestujete v hlavní sezóně, rezervujte si auto co nejdříve.
  • Pokud máte možnost, vyberte si autopůjčovnu, která má pobočku v blízkosti vašeho hotelu nebo letiště.
  • Pokud cestujete do země, kde se nemluví vaším jazykem, můžete si vybrat autopůjčovnu, která nabízí služby v angličtině nebo v jiném jazyce, který ovládáte.

Půjčení auta v zahraničí může být skvělý zážitek, ale je důležité si předem udělat průzkum a být si vědom místních předpisů a pravidel.