Powered by Smartsupp

Jakk přepravit více osob na teambuilding

Roman Militký
Roman Militký
2024-06-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Minibus výborný, jednání autopůjčovny skvělé. Doporucuji.
Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Pokud máte skupinu 30 osob, můžete je odvézt na teambuilding autobusem nebo minibusy. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při rozhodování, který způsob je pro vás nejvhodnější:

 • Cena: Autobusy jsou obecně dražší než minibusy, ale mohou pojmout více lidí. Pokud máte velký tým, může být autobus cenově výhodnější než pronajmutí více minibusů.
 • Pohodlí: Autobusy jsou obecně pohodlnější než minibusy, protože mají více místa pro nohy a sedadla jsou měkčí. Pokud máte členy týmu, kteří jsou starší nebo mají zdravotní problémy, může být autobus pohodlnější volbou.
 • Mobilita: Autobusy jsou méně mobilní než minibusy, protože jsou větší a těžší. Pokud budete muset cestovat po úzkých ulicích nebo cestách, může být minibus lepší volbou.
 • Dostupnost: Autobusy jsou obvykle dostupnější než minibusy, protože je jich více na trhu. Pokud potřebujete autobus na konkrétní datum a čas, může být obtížnější ho najít než minibus.

Zde je několik dalších tipů pro výběr způsobu přepravy pro váš tým:

 • Plánujte předem: Čím dříve začnete plánovat, tím větší je pravděpodobnost, že budete moci najít autobus nebo minibus, který vyhovuje vašim potřebám.
 • Poraďte se s týmem: Zeptejte se svého týmu, jaký způsob přepravy by jim vyhovoval nejlépe. Možná mají osobní preference nebo zdravotní omezení, které je třeba zvážit.
 • Buďte flexibilní: Pokud jste omezeni rozpočtem nebo dostupností, možná budete muset být flexibilní ohledně způsobu přepravy.

Při dodržování těchto tipů můžete pomoci najít nejlepší způsob přepravy pro váš týmový výlet. Firemní cestování je cesta zaměstnance na obchodní účely, jako je účast na konferenci, školení nebo obchodní schůzce. Firemní cestování může být nákladné, ale může být také cenným nástrojem pro budování vztahů, učení a růstu.

Existuje několik věcí, které je třeba zvážit při plánování firemní cesty, jako je účel cesty, destinace, délka cesty a rozpočet. Je také důležité zvážit potřeby zaměstnance, který cestuje, jako je jeho zdravotní stav, omezení stravování a osobní preference.

Existuje několik způsobů, jak firemní cestování ušetřit. Jedním ze způsobů je plánovat cestu předem a využít slevových nabídek. Dalším způsobem je cestovat ve skupině. Je také možné cestovat ekonomickou třídou nebo využít veřejnou dopravu.

Firemní cestování může být cenným nástrojem pro firmy, ale je důležité jej plánovat pečlivě a uvědomovat si náklady.

Zde je několik tipů pro plánování firemní cesty:

 • Plánujte cestu předem. Čím dříve začnete plánovat, tím větší je pravděpodobnost, že najdete slevy a ubytování.
 • Zvažte potřeby zaměstnance, který cestuje. Uvědomte si jeho zdravotní stav, omezení stravování a osobní preference.
 • Využijte slevových nabídek. Mnoho hotelů, leteckých společností a dalších společností nabízí slevy na firemní cestování.
 • Cestujte ve skupině. Cestování ve skupině může být cenově výhodnější.
 • Využijte veřejnou dopravu. Veřejná doprava může být cenově výhodnější než cestování autem nebo taxíkem.
 • Zajistěte pojištění. Je důležité mít cestovní pojištění pro případ, že se něco stane během cesty.

Při dodržování těchto tipů můžete pomoci své firmě ušetřit peníze na firemních cestách.

Zde je několik tipů, jak přepravit více osob na teambuilding:

 • Pronájem autobusu nebo minibusu. To je nejběžnější způsob, jak přepravit více lidí na teambuilding. Můžete si pronajmout autobus nebo minibus, který bude vyhovovat velikosti vaší skupiny.
 • Použití taxislužby. Pokud máte malý tým, můžete použít taxislužbu k přepravě vašich zaměstnanců na teambuilding.
 • Použití carpoolingu. Carpooling je skvělým způsobem, jak ušetřit peníze na přepravě na teambuilding. Můžete požádat své zaměstnance, aby se s vámi sdíleli jízdou na teambuilding.
 • Použití veřejné dopravy. Pokud se váš teambuilding koná v blízkosti veřejné dopravy, můžete požádat své zaměstnance, aby na teambuilding jeli veřejnou dopravou.

Je důležité zvážit několik faktorů při výběru způsobu přepravy na teambuilding, jako je velikost vaší skupiny, váš rozpočet a dostupnost veřejné dopravy.