Powered by Smartsupp

Jaké jsou nejčastější otázky o půjčování auta v Praze

Martin Ditz
Martin Ditz
2024-07-10
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pujčili jsme si Mercedes Vito na deset dní do Chorvatska v partě sedmi lidí a všechno super. Auto nás zvládlo všechny odvést 💪🏻. Samotný vypujčení a vráceni v pořádku, parádní přátelský přístup. Vřele doporučuji.
Roman Militký
Roman Militký
2024-06-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Minibus výborný, jednání autopůjčovny skvělé. Doporucuji.
Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Zde je několik nejčastějších otázek o půjčování auta v Praze:

 • Jaké jsou ceny půjčovného auta v Praze?
 • Jaké jsou podmínky pro půjčení auta v Praze?
 • Jaké jsou nejvýhodnější nabídky autopůjčoven v Praze?
 • Jak si vybrat autopůjčovnu v Praze?
 • Jak rezervovat auto v Praze?
 • Jaké doklady potřebuji k půjčení auta v Praze?
 • Jaké poplatky musím zaplatit při půjčení auta v Praze?
 • Co mám dělat, když způsobím nehodu?

Zde jsou odpovědi na tyto otázky:

 • Ceny půjčovného auta v Praze se liší v závislosti na typu auta, délce pronájmu a dalších faktorech. Obecně platí, že ceny za denní pronájem malého vozu (např. Škoda Fabia) se pohybují od 1 500 Kč do 2 500 Kč. Za týdenní pronájem tohoto typu vozu zaplatíte přibližně 10 000 Kč až 15 000 Kč.
 • Podmínky pro půjčení auta v Praze se liší v závislosti na autopůjčovně, ale obecně platí, že minimální věk řidiče je 21 let, řidič musí mít platný řidičský průkaz, který je vydán v České republice nebo v jiné zemi, která je členem Evropské unie, a musí předložit platný doklad totožnosti, jako je občanský průkaz nebo cestovní pas. Řidič musí složit kauci, která slouží jako záruka v případě poškození nebo krádeže vozu. Některé autopůjčovny nabízejí pojištění, které pokryje škody způsobené řidičem. Řidič je povinen vrátit auto v čistém a nepoškozeném stavu.
 • Nejvýhodnější nabídky autopůjčoven v Praze se liší v závislosti na typu auta, délce pronájmu a dalších faktorech. Některé příklady nejvýhodnějších nabídek autopůjčoven v Praze jsou: půjčení malého vozu (např. Škoda Fabia) na víkend (2 dny) za 2 500 Kč, půjčení většího vozu (např. Škoda Octavia) na týden (7 dní) za 10 000 Kč nebo půjčení luxusního vozu (např. Mercedes-Benz třídy E) na den za 5 000 Kč. Tyto nabídky jsou často dostupné pouze při rezervaci předem a mohou být omezené na konkrétní typy vozů nebo období.
 • Při výběru autopůjčovny v Praze je důležité zvážit následující faktory: typ auta, délka pronájmu, ceny, podmínky, dostupnost a zákaznický servis.
 • Rezervaci auta v Praze můžete provést online, telefonicky nebo osobně na pobočce autopůjčovny. Při rezervaci je důležité uvést všechny požadované informace, jako je typ auta, datum a čas převzetí a vrácení auta, délka pronájmu a způsob platby.
 • K půjčení auta v Praze potřebujete platný řidičský průkaz, který je vydán v České republice nebo v jiné zemi, která je členem Evropské unie, platný doklad totožnosti, jako je občanský průkaz nebo cestovní pas a kreditní kartu. Některé autopůjčovny mohou také požadovat doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.
 • Při půjčení auta v Praze můžete očekávat následující poplatky: kauci, poplatek za kilometry, poplatek za dopravu, poplatek za pojištění, poplatek za mládenecký řidičský průkaz nebo poplatek za použití dětské sedačky.
 • Pokud způsobíte nehodu, měli byste co nejdříve kontaktovat autopůjčovnu a policii. Auto je třeba vrátit v původním stavu, pokud to není možné, je třeba škodu nahlásit autopůjčovně.

Doufám, že tyto odpovědi jsou užitečné.