Powered by Smartsupp

NonStop půjčovna minibusů

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Půjčovna minibusů

NonStop půjčovna minibusů je přední autopůjčovna minibusů v Praze. Nabízíme širokou škálu minibusů, včetně malých, středních a velkých minibusů. Máme pobočky po celé Praze, takže si můžete vyzvednout nebo vrátit minibus kdekoli se vám hodí. Naše autopůjčovna je otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si můžete rezervovat minibus kdykoli potřebujete. Nabízíme také řadu výhod, jako jsou:
 • Bezplatné doručení a odběr minibusu v Praze a okolí
 • Zvýhodněné ceny pro dlouhodobý pronájem
 • Možnost pronájmu minibusu s plnou nádrží
 • Bezplatné pojištění proti krádeži a poškození
Pokud hledáte spolehlivou autopůjčovnu, která vám nabídne kvalitní minibusy za příznivé ceny, pak je naše autopůjčovna tou správnou volbou pro vás! Proč si vybrat NonStop půjčovu minibusů?
 • Nabízíme širokou škálu minibusů, včetně malých, středních a velkých minibusů
 • Máme pobočky po celé Praze, takže si můžete vyzvednout nebo vrátit minibus kdekoli se vám hodí
 • Jsme otevření 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Nabízíme řadu výhod, jako jsou bezplatné doručení a odběr minibusu, zvýhodněné ceny pro dlouhodobý pronájem a bezplatné pojištění proti krádeži a poškození
 • Máme profesionální zákaznický servis
 • Nabízíme možnost online rezervace
Objednejte si minibus online nebo telefonicky ještě dnes! Objednat si minibus online je snadné. Stačí navštívit naši webovou stránku a vybrat si minibus, který potřebujete. Poté vyplňte rezervační formulář a zaplaťte online. Minibus si můžete vyzvednout na kterékoli z našich poboček v Praze. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Rádi vám pomůžeme s výběrem minibusu a s rezervací.

Půjčovna minibusů s řidičem

Pokud hledáte půjčovnu minibusů s profesionálním řidičem, můžeme vám pomoci. Nabízíme širokou škálu minibusů, které jsou vhodné pro různé účely, včetně výletů, firemních akcí nebo svatební dopravy. Naši řidiči jsou zkušení a profesionální a rádi vám pomohou s plánováním vašeho výletu. Zde je několik tipů, kam se můžete vydat na výlet s minibusem:
 • Praha: Prohlédněte si hlavní město České republiky a navštivte nejznámější památky, jako je Pražský hrad, Karlův most a Staroměstské náměstí.
 • Český Krumlov: Toto malebné město je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a je známé svými historickými budovami a úzkými uličkami.
 • Kutná Hora: Toto město je známé svou stříbrnou mincovnou a kostnicí Sedlec Ossuary, která je vyzdobena lidským kostí.
 • Karlovy Vary: Toto město je známé svými termálními prameny a lázněmi.
 • Plzeň: Toto město je známé svým pivem a pivovarem Plzeňský Prazdroj.
Pokud máte zájem o půjčovnu minibusu s profesionálním řidičem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s plánováním vašeho výletu a zajistíme, abyste měli nezapomenutelný zážitek.