Powered by Smartsupp

Jak si půjčit auto v Praze?

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5
Půjčit si auto v Praze je snadný a pohodlný proces. Zde jsou kroky, jak na to:
  1. Výběr autopůjčovny: Praha nabízí mnoho autopůjčoven, od mezinárodních značek jako jsou Hertz, Avis, Sixt, a Europcar, až po lokální firmy, jako autopůjčovna nonstop. Můžete vyhledat online hodnocení a porovnat ceny.
  2. Online rezervace: Většina autopůjčoven umožňuje rezervaci vozidla online. Na webových stránkách vyplňte potřebné informace, jako jsou data půjčení a typ vozu. Můžete také vybrat doplňkové služby, jako jsou dětské sedačky, GPS navigace, nebo dodatečné pojištění.
  3. Dokumenty a požadavky: K půjčení vozu obvykle potřebujete platný řidičský průkaz, občanský průkaz nebo pas a kreditní kartu. Některé autopůjčovny mohou vyžadovat mezinárodní řidičský průkaz, zejména pokud váš řidičský průkaz není vydán v latince.
  4. Vyzvednutí vozu: Vozidlo si můžete vyzvednout na pobočce autopůjčovny, která může být umístěna na letišti, ve vlakovém nádraží nebo v jiných klíčových lokalitách ve městě. Při převzetí vozu budete muset předložit všechny požadované dokumenty, podepsat nájemní smlouvu a zaplatit depozit.
  5. Vrácení vozu: Vůz vrátíte na dohodnuté pobočce autopůjčovny. Doporučuje se předem dohodnout podmínky vrácení, například zda je třeba vrátit auto s plnou nádrží paliva a v jakém stavu.
Pro více informací o konkrétních autopůjčovnách a jejich nabídkách můžete navštívit jejich webové stránky, kde najdete podrobné informace o dostupných vozech, cenách a podmínkách pronájmu.