Powered by Smartsupp

Dlouhodobé půjčení auta

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Dlouhodobé půjčení auta je skvělou alternativou k vlastnictví auta. Je to dobrá volba pro lidi, kteří potřebují auto po delší dobu, ale nechtějí se zavázat k nákupu auta.

Existují dva hlavní typy dlouhodobého půjčení auta:

  • Operativní leasing: Jedná se o typ leasingu, u kterého si v podstatě pronajímáte auto na určité období, obvykle 2 až 4 roky. Na konci leasingové smlouvy vrátíte auto a můžete si půjčit jiné. Operativní leasing zahrnuje pojištění, údržbu a opravy.
  • Finanční leasing: Jedná se o typ leasingu, u kterého si auto v podstatě kupujete na splátky. Na konci leasingové smlouvy máte možnost auto odkoupit za zůstatkovou hodnotu. Finanční leasing nezahrnuje pojištění, údržbu ani opravy.

Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při dlouhodobém půjčení auta:

  • Typ auta: Jaký typ auta potřebujete? Potřebujete malé auto pro dojíždění do práce nebo velké SUV pro rodinnou dovolenou?
  • Délka půjčení: Jak dlouho budete auto potřebovat?
  • Vaše cestovní plány: Kolik kilometrů budete měsíčně jezdit?
  • Váš rozpočet: Kolik si můžete dovolit měsíčně utratit za splátky dlouhodobého pronájmu auta?

Při dlouhodobém půjčení auta je důležité porovnat ceny a podmínky u různých společností. Můžete využít webové stránky srovnávačů půjčoven aut, jako je například [neplatná adresa URL byla odstraněna] nebo CarCostCanada.com.

Při výběru společnosti pro dlouhodobé půjčení auta je důležité zvážit:

  • Cenu
  • Podmínky půjčení
  • Dostupnost aut
  • Pověst společnosti

Před podpisem smlouvy o dlouhodobém půjčení auta si ji pečlivě přečtěte a ujistěte se, že rozumíte všem podmínkám.