Powered by Smartsupp

Jak si půjčit auto na stěhování?

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Půjčení auta na stěhování je skvělý způsob, jak si usnadnit a urychlit váš stěhovací proces. Existuje mnoho různých typů aut, která můžete na stěhování půjčit, od menších dodávek až po velké nákladní vozy.

Zde jsou kroky, jak si půjčit auto na stěhování:

 1. Vyberte si autopůjčovnu. Existuje mnoho autopůjčoven, které nabízejí půjčení aut na stěhování. Můžete si vybrat autopůjčovnu, která se nachází v blízkosti místa, kde se vaše stěhování bude konat.
 2. Rezervujte si auto. Rezervaci auta můžete provést online, telefonicky nebo osobně na pobočce autopůjčovny. Při rezervaci si nezapomeňte zkontrolovat dostupnost auta, cenu a další poplatky.
 3. Přineste si potřebné dokumenty. Při vyzvednutí auta budete potřebovat platný řidičský průkaz, cestovní pas a kreditní kartu.
 4. Prohlédněte si auto před podpisem smlouvy. Ujistěte se, že je vozidlo v dobrém stavu a že na něm nejsou žádná poškození. Pokud najdete nějaké poškození, okamžitě to uveďte do smlouvy.
 5. Podívejte se na smlouvu o pronájmu a ujistěte se, že rozumíte všem podmínkám.
 6. Podpište smlouvu a předložte platební kartu pro blokaci kauce. Kauce je zpravidla vratná, ale může být použita k pokrytí škod na vozidle v případě nehody.
 7. Vydejte se na cestu!

Zde je několik tipů pro půjčení auta na stěhování:

 • Rezervujte si auto co nejdříve, zejména pokud se vaše stěhování koná v hlavní sezóně.
 • Při výběru autopůjčovny si porovnejte ceny a služby.
 • Ujistěte se, že máte platný řidičský průkaz a cestovní pas.
 • Přečtěte si podmínky pojištění, abyste věděli, co je co kryto.
 • Prohlédněte si auto před podpisem smlouvy, abyste si všimli jakéhokoli poškození.
 • Zvažte, zda chcete přidat další služby, jako je GPS nebo dětské sedačky.
 • Připravte si své věci předem, abyste mohli stěhování co nejrychleji dokončit.

Pokud plánujete stěhovat velké množství věcí, možná budete potřebovat větší auto, jako je dodávka nebo nákladní vůz. Pokud plánujete stěhovat pouze několik věcí, můžete si půjčit menší auto, jako je kombi nebo SUV.

Ujistěte se, že máte dostatek místa v autě pro všechny vaše věci. Můžete si také pronajmout přívěs nebo loď, pokud potřebujete přepravit ještě více věcí.

Při stěhování buďte opatrní a dodržujte místní pravidla silničního provozu.