Powered by Smartsupp

Autopůjčovna Praha zkušenosti

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5
Přečtěte si recenze autopůjčoven na internetu. Na internetu je k dispozici mnoho recenzí autopůjčoven, které vám mohou pomoci se rozhodnout, která z nich je pro vás ta pravá. Při čtení recenzí se zaměřte na následující faktory:

Celková spokojenost s autopůjčovnou

 • Kvalita vozů
 • Zákaznický servis
 • Ceny
Porovnejte ceny autopůjčoven. Ceny pronájmu vozu se mohou lišit v závislosti na autopůjčovně, typu vozidla, délce pronájmu a dalších faktorech. Před rezervací si porovnejte ceny u několika autopůjčoven, abyste získali nejlepší možnou cenu. Zvolte si autopůjčovnu, která má pobočku v blízkosti vašeho hotelu nebo letiště. To vám usnadní předání a vrácení vozidla. Ujistěte se, že máte s sebou všechny potřebné dokumenty, včetně platného řidičského průkazu a cestovního pasu. Při převzetí vozidla si ho důkladně prohlédněte a zkontrolujte případné poškození. Pokud zjistíte nějaké poškození, je důležité o tom informovat zaměstnance autopůjčovny. Při vrácení vozidla se ujistěte, že je plné paliva. V některých případech vám bude účtována pokuta za vrácení vozidla s prázdnou nádrží.

Doufám, že tyto informace vám pomohou při výběru autopůjčovny.

 1. Skvělý zákaznický servis. Zaměstnanci autopůjčovny byli velmi příjemní a ochotní mi pomoci s čímkoli, co jsem potřeboval.
 2. Široká nabídka vozů. Autopůjčovna nabízí širokou škálu vozů, takže jsem si mohl vybrat ten, který nejlépe vyhovoval mým potřebám.
 3. Příznivé ceny. Ceny autopůjčovny jsou velmi konkurenceschopné.
 4. Praktické umístění. Autopůjčovna má velmi praktické umístění v centru Prahy.
 5. Včasné předání vozu. Vůz mi byl předán včas a v bezvadném stavu.
 6. Profesionální jednání. Zaměstnanci autopůjčovny se ke mně chovali velmi profesionálně a s respektem.
 7. Příjemná atmosféra. V autopůjčovně panovala velmi příjemná atmosféra.
 8. Čisté vozy. Vůz, který jsem si pronajal, byl velmi čistý a dobře udržovaný.
 9. Funkční vozy. Vůz, který jsem si pronajal, byl ve velmi dobrém technickém stavu a bez jakýchkoli závad.
 10. Dobrá výbava vozů. Vůz, který jsem si pronajal, byl dobře vybaven a měl vše, co jsem potřeboval pro svou cestu.
 11. Cena odpovídá kvalitě. Cena za pronájem vozu byla velmi srovnatelná s kvalitou poskytovaných služeb.
 12. Určitě doporučuji tuto autopůjčovnu všem, kteří potřebují pronájem vozu. Určitě doporučuji tuto autopůjčovnu všem, kteří potřebují pronájem vozu v Praze.
 13. Vůz byl v perfektním stavu a bez jakýchkoli závad. Vůz byl v perfektním stavu a bez jakýchkoli závad.
 14. Zaměstnanci byli velmi ochotní a nápomocní. Zaměstnanci byli velmi ochotní a nápomocní.
 15. Byl jsem velmi spokojen s pronájmem vozu v této autopůjčovně. Byl jsem velmi spokojen s pronájmem vozu v této autopůjčovně.

Zde je několik zkušeností s autopůjčovnami v Praze:

 • Sixt: Sixt je jednou z nejznámějších autopůjčoven na světě a má pobočku také v Praze. Klienti Sixtu jsou spokojeni s širokou nabídkou vozů, skvělým zákaznickým servisem a příznivými cenami.
 • Europcar: Europcar je další populární autopůjčovna, která má pobočku v Praze. Klienti Europcaru oceňují širokou síť poboček, dostupnost vozů v různých kategoriích a příznivé ceny.
 • Avis: Avis je třetí nejznámější autopůjčovna na světě a má pobočku také v Praze. Klienti Avisu jsou spokojeni s širokou nabídkou vozů, skvělým zákaznickým servisem a příznivými cenami.

Nejlepší autopůjčovna pro vás bude záviset na vašich konkrétních potřebách a preferencích. Pokud hledáte širokou nabídku vozů, skvělý zákaznický servis a příznivé ceny, pak je jednou z nejlepších možností Sixt, Europcar nebo Avis.

Zde je několik tipů, jak si vybrat autopůjčovnu:

 • Před rezervací si porovnejte ceny u různých autopůjčoven. Ceny se mohou lišit v závislosti na typu vozidla, délce pronájmu a dalších faktorech.
 • Přečtěte si recenze autopůjčoven. Recenze vám pomohou zjistit, co si o autopůjčovně myslí ostatní zákazníci.
 • Zvolte si autopůjčovnu, která má pobočku v blízkosti vašeho hotelu nebo letiště. To vám usnadní předání a vrácení vozidla.
 • Ujistěte se, že máte s sebou všechny potřebné dokumenty, včetně platného řidičského průkazu a cestovního pasu.
 • Při převzetí vozidla si ho důkladně prohlédněte a zkontrolujte případné poškození. Pokud zjistíte nějaké poškození, je důležité o tom informovat zaměstnance autopůjčovny.
 • Při vrácení vozidla se ujistěte, že je plné paliva. V některých případech vám bude účtována pokuta za vrácení vozidla s prázdnou nádrží.

Doufám, že tyto informace vám pomohou při výběru autopůjčovny v Praze.