Powered by Smartsupp

Vyzvednout auto na letišti

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Zde jsou kroky k vyzvednutí auta na letišti:

  1. Najděte přepážku autopůjčovny. Přepážka autopůjčovny se obvykle nachází v terminálu letiště. Můžete se podívat na letištní mapu nebo se zeptat informačního pracovníka.

  2. Předložte své doklady. Budete muset předložit svůj řidičský průkaz, kreditní kartu a potvrzení rezervace.

  3. Proveďte kontrolu auta. Projděte si auto a ujistěte se, že nemá žádné škody. Pokud nějaké škody najdete, nahlaste je pracovníkovi autopůjčovny.

  4. Podepište smlouvu o půjčení. Smlouva o půjčení bude obsahovat podmínky půjčení auta. Před podpisem si ji pozorně přečtěte.

  5. Vezměte si klíče a vydejte se na cestu. Po dokončení všech formalit vám pracovník autopůjčovny předá klíče od auta a vy se můžete vydat na cestu.

Zde je několik dalších tipů pro vyzvednutí auta na letišti:

  • Přijďte včas. Doporučuje se přijít na letiště alespoň hodinu před časem, kdy chcete auto vyzvednout. To vám poskytne dostatek času na nalezení přepážky autopůjčovny, provedení kontroly auta a vyřízení papírování.
  • Mějte po ruce všechny potřebné doklady. Nezapomeňte si s sebou vzít řidičský průkaz, kreditní kartu a potvrzení rezervace.
  • Zeptejte se na vše, co vás zajímá. Nebojte se zeptat pracovníka autopůjčovny na jakékoli otázky, které máte ohledně půjčení auta.
  • Před odjezdem si auto zkontrolujte. Než se s autem vzdálíte, ujistěte se, že nemá žádné škody. Pokud nějaké škody najdete, nahlaste je pracovníkovi autopůjčovny.

Přeji vám příjemnou cestu!