Powered by Smartsupp

Srovnání cen autopůjčoven

Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Hledání nejlepší ceny na pronájem auta v roce 2024 může být náročné, ale naštěstí existuje několik nástrojů, které vám pomohou:

Online platformy pro srovnání cen:

  • Skyscanner: https://www.skyscanner.com/car-rental-with/trjv/car-rental-with-rentalcars-com.html
  • Rentalcars.com: https://www.rentalcars.com/
  • Rentu.cz: https://rentu.cz

Tyto platformy agregují nabídky od různých autopůjčoven, což vám umožní rychle porovnat ceny a dostupnost vozů. Můžete si také nastavit filtry podle typu vozu, data vyzvednutí a vrácení, lokality a dalších kritérií.

Tipy pro nejlepší cenu:

  • Rezervujte si auto s dostatečným předstihem: Ceny obecně stoupají, čím blíže jste k datu pronájmu.
  • Buďte flexibilní s daty a časy: Pokud jste flexibilní s daty a časy vyzvednutí a vrácení vozu, můžete najít lepší nabídky.
  • Zvažte menší autopůjčovny: Někdy mohou menší lokální autopůjčovny nabízet konkurenceschopnější ceny než velké společnosti.
  • Hledejte slevy a promo akce: Mnoho autopůjčoven nabízí slevy a promo akce, zejména mimo hlavní sezónu.

Další faktory k zohlednění:

  • Podmínky pronájmu: Přečtěte si pozorně podmínky pronájmu, včetně požadavků na věk a řidičský průkaz, pojištění, limitu kilometrů a dalších poplatků.
  • Recenze a hodnocení: Přečtěte si recenze a hodnocení autopůjčovny, abyste získali představu o jejich službách a zkušenostech zákazníků.

Doufám, že tyto informace vám pomohou najít nejlepší cenu na pronájem auta v roce 2024!