Powered by Smartsupp

Pronájem SUV a off-road vozidel

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5
Pro ty z vás, kteří touží po objevování méně přístupných míst nebo potřebují spolehlivé vozidlo pro jízdu v náročnějším terénu, nabízí Autopůjčovna Praha širokou škálu SUV a off-road vozidel. Naše vozidla jsou ideální pro rodinné výlety, outdoorové aktivity nebo i profesionální potřeby, kdy je požadována vyšší průchodnost terénem.

Rozmanitá Flotila

Nabízíme modely od světově uznávaných značek, které jsou synonymem pro robustnost a spolehlivost. V naší nabídce naleznete vozy jako je Škoda Kodiaq, Volkswagen Tiguan, a Jeep Grand Cherokee, které jsou vybaveny nejen pro komfortní jízdu, ale i pro zvládání náročnějších podmínek.

Vybavení, Které Oceníte

Naše SUV a off-road vozy jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi pro zvýšení bezpečnosti a komfortu při jízdě. Nabízíme vozidla s pohonem 4x4, rozšířenými možnostmi nastavení jízdních režimů, vyšší světlou výškou a robustnějším podvozkem. Toto vše zajišťuje, že vaše dobrodružství bude bezpečné a pohodlné, bez ohledu na povahu terénu.

Rezervace Online

Rezervace vozu je snadná a intuitivní. Stačí navštívit naši webovou stránku, kde si můžete přečíst podrobné informace o každém modelu, včetně jeho specifikace a dostupnosti. Můžete také přímo online rezervovat vozidlo, které nejlépe vyhovuje vašim plánům a potřebám.

Zákaznická Podpora

Pokud máte během výběru nebo rezervace jakékoli dotazy, náš tým zákaznické podpory je tu pro vás. Nabízíme komplexní zákaznickou podporu a poradenství, abyste si mohli být jisti, že váš výběr je ten pravý pro vaše plány.

Vydejte se na Cestu s Autopůjčovnou Praha

Objednejte si SUV nebo off-road vozidlo u Autopůjčovny Praha a užijte si svobodu objevování nových míst bez omezení. Ať už plánujete výlet do přírody, nebo potřebujete robustní vozidlo pro pracovní účely, jsme zde, abychom vám pomohli. Využijte naši online rezervační platformu a zarezervujte si vozidlo, které vám umožní žít vaše dobrodružství naplno.