Powered by Smartsupp

Objevte Klenot střední Evropy

Martin Ditz
Martin Ditz
2024-07-10
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pujčili jsme si Mercedes Vito na deset dní do Chorvatska v partě sedmi lidí a všechno super. Auto nás zvládlo všechny odvést 💪🏻. Samotný vypujčení a vráceni v pořádku, parádní přátelský přístup. Vřele doporučuji.
Roman Militký
Roman Militký
2024-06-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Minibus výborný, jednání autopůjčovny skvělé. Doporucuji.
Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Snadná cesta do cíle: Díky bohaté výbavě a inovativním asistenčním systémům dojedete do svého cíle bez stresu a s maximálním komfortem. Ať už cestujete za prací, za zábavou nebo na výlet, Vito Vám vždy poskytne spolehlivé a pohodlné cestování.

Praha, často přezdívaná jako perla střední Evropy, nabízí svým návštěvníkům neopakovatelný mix majestátní krásy a očarující historie. Toto „Zlaté město“ otevírá svá náručí milionům turistů z celého světa, kteří touží po prozkoumání jeho fascinující architektury, bohaté historie, či dokonce uzavření strategických obchodních dohod.

Cestování po Praze a České republice může být o to pohodlnější a  flexibilnější, pokud máte k dispozici vlastní auto. Půjčení auta na Letišti Václava Havla je tím nejlepším krokem pro vás, pokud hledáte svobodu v objevování malebných českých vesnic, návštěvu historických hradů a zámků, či ochutnávku vín na Moravě.

Proč Půjčit Auto na Letišti v Praze?

  • Flexibilita a Svoboda

Půjčení auta vám dává neomezené možnosti prozkoumávat Prahu a její okolí bez omezení veřejnou dopravou. Navštivte historická města jako Karlštejn, Karlovy Vary a Český Krumlov, která se stávají snadno dostupnými.

  • Osobní Prostor a Komfort

Cestujte v pohodlí vašeho auta, navštěvujte místa mimo běžné turistické trasy a zažijte autentickou atmosféru České republiky.

  • Efektivní Cestování

S půjčeným vozem můžete měnit plány podle aktuální situace a ušetřit cenný čas, který byste jinak strávili čekáním na veřejnou dopravu.

  • Bezpečnost

V dnešní době je kontrola nad vlastním prostředím a minimalizace kontaktů s ostatními cestovateli více než žádoucí.

  • Objevování Sousedních Zemí

Česká republika, ležící v srdci Evropy, dává unikátní příležitost prozkoumat i sousední státy.

Možnosti Půjčení Auta

Letiště Václava Havla nabízí širokou škálu možností půjčení auta, od mezinárodních franšíz po rodinné české autopůjčovny s tradicí. Každá z  těchto možností nabízí jedinečné výhody, které mohou lépe vyhovovat vašim potřebám.

Na Co Si Dát Pozor

Při půjčení auta je důležité zvážit několik klíčových aspektů, jako jsou typ pojištění, kilometrový limit, přídavná výbava, a  transparentnost poplatků. Vždy si pečlivě přečtěte podmínky rezervace a  neváhejte se na cokoli zeptat.

Příběhy Spokojených Klientů

Naši klienti oceňují vysokou úroveň služeb, bezproblémový pronájem, a  transparentnost poplatků, které Autopůjčovna NonStop nabízí. Ať už se jednalo o jejich první půjčení, potřebu výměny vozidla, nebo o speciální požadavky, náš tým byl vždy připraven zajistit, aby jejich zážitek byl co nejpříjemnější.

Pohodlí na Dosah

Autopůjčovna NonStop zajišťuje, že vaše auto bude připraveno ihned po příletu. S námi můžete očekávat:

  • Flexibilní tarify: Možnost výběru mezi různými tarify podle vašich potřeb.
  • Bezproblémový pronájem: Rychlá a snadná rezervace online, s okamžitou dostupností auta po příletu.
  • Transparentní podmínky: Jasné a předem definované podmínky, bez skrytých poplatků.
  • Bohatý výběr vozidel: Široká nabídka vozů různých značek a modelů, aby vyhovovala každému.
  • Profesionalita: Naše dlouholeté zkušenosti a pozitivní ohlasy od klientů zaručují kvalitní služby.

Příběhy Spokojených Klientů

Naši spokojení klienti se rádi dělí o své příběhy:

„Auto bylo nové, pěkné a dobře udržované. Skvělá služba, bez skrytých poplatků. Určitě využiji jejich služeb znovu!“ - Jana K.

„Neváhali vyměnit auto při nejmenším problému. Jsou vstřícní a  snaží se porozumět potřebám klienta ve všech ohledech.“ - Tomáš P.

„Pronajal jsem si auto v centru Prahy s vrácením na terminálu letišti. Dostali jsme zdarma upgrade na dražší van Mercedes Vito pro devět osob. Proces předání i vrácení byl rychlý a bez problémů.“ - Emil R.

Vaše Cesta s Autopůjčovnou NonStop

Ať už plánujete romantický výlet, rodinnou dovolenou nebo obchodní cestu, Autopůjčovna NonStop je zde, aby zajistila, že vaše cestovní plány budou realizovány s maximálním pohodlím a flexibilitou. Navštivte naši webovou stránku, vyberte si z naší široké nabídky vozidel a začněte plánovat svou cestu s námi.

Vaše dobrodružství v srdci Evropy začíná s Autopůjčovnou NonStop. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a zažijte nezapomenutelné cestování po České republice. Vaše spokojenost je naším cílem a vaše pozitivní zkušenosti jsou naším největším úspěchem.

Děkujeme, že jste si vybrali Autopůjčovnu NonStop pro vaše cestovní potřeby. Těšíme se na vaši další návštěvu a příležitost opět vám poskytnout naše služby. Na shledanou na cestách!