Powered by Smartsupp

Nejnovější Modely Aut k Pronájmu: Když Chcete Jet s Dobou

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Představujeme Vám Budoucnost Jízdy

V Autopůjčovně Praha jsme hrdí na to, že našim zákazníkům můžeme nabídnout nejmodernější vozidla na trhu. Naše flotila je pravidelně aktualizována, aby zahrnovala nejnovější modely od předních výrobců aut, jako jsou Škoda, Mercedes-Benz, BMW, a další. Pokud toužíte po nejnovějších technologiích a stylu, naše vozidla jsou zde pro vás.

Co Nového Na Trhu?

Od sportovních vozů po rodinné sedany, každý náš nový model je vybaven špičkovou technologií a výbavou. Těšit se můžete na inovace jako jsou pokročilé asistenční systémy, elektrifikované pohony a interaktivní multimediální systémy. Díky těmto technologiím je každá jízda bezpečnější, komfortnější a zábavnější.

Nejžádanější Modely ve Flotile

  • Škoda Octavia: Tento oblíbený model je ideální pro rodinné výlety i služební cesty, s novým designem a vylepšenou technologií.
  • Mercedes-Benz GLE: Luxusní SUV, které kombinuje komfort, prostor a výkonnost, s nejnovějšími bezpečnostními funkcemi a infotainment systémem.
  • BMW řady 5: Synonymum pro dynamiku a inovace, toto vozidlo nabízí vysoký výkon a špičkové technologie pro nezapomenutelné jízdní zážitky.

Připraveni Na Cokoliv

Ať už potřebujete auto pro obchodní cestu, rodinnou dovolenou, nebo prostě chcete strávit víkend v luxusu, máme pro vás to pravé vozidlo. Naše auta jsou pravidelně servisována a kontrolována, aby byla vždy v perfektním stavu a připravena k jízdě.

Rezervace Je Snadná

Rezervovat si nejnovější model z naší flotily je otázkou několika kliknutí. Naše online rezervační platforma je snadno použitelná a umožní vám vybrat si přesný model a dobu pronájmu, vše pohodlně z vašeho domova.

Objednejte si Jízdu Budoucnosti

Nečekejte, až vám ujede vlak do budoucnosti automobilismu. Navštivte naši webovou stránku, vyberte si z nejnovějších modelů a užijte si jízdu s Autopůjčovnou Praha. Naše vozidla jsou synonymem pro inovace, bezpečnost a styl – přesně to, co dnešní doba vyžaduje. V Autopůjčovně Praha se těšíme, že vám představíme, co všechno moderní automobily nabízejí.