Powered by Smartsupp

Nabídka Vozů s Automatickou Převodovkou v Autopůjčovně Praha

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Jízda v Pohodlí s Automatickou Převodovkou

V Autopůjčovně Praha rozumíme, že moderní doba vyžaduje moderní řešení. Pro ty z vás, kteří preferují pohodlí a jednoduchost při řízení, nabízíme široký výběr vozů s automatickou převodovkou. Tato vozidla poskytují nejen hladký jízdní zážitek, ale také snižují únavu řidiče, což je ideální pro delší cesty nebo hustý městský provoz.

Široká Nabídka Modelů

Bez ohledu na to, zda hledáte kompaktní městské auto, pohodlný sedan, nebo prostorné SUV, naše flotila obsahuje vozidla s automatickou převodovkou z nejnovějších modelových řad předních automobilových značek. Mezi našimi modely najdete vozy jako je Škoda Octavia, Volkswagen Passat, a luxusní modely jako Mercedes-Benz třídy E nebo BMW řady 5, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a výbavou pro maximální komfort.

Ideální pro Město i Dálnici

Vozidla s automatickou převodovkou jsou skvělou volbou pro ty, kteří často cestují městským provozem, kde časté změny rychlosti mohou být únavné s manuální převodovkou. Stejně tak, pokud plánujete delší cesty po dálnici, oceníte hladké řazení a nižší spotřebu paliva, kterou moderní automaty nabízejí.

Jednoduchost a Pohodlí

Objednávka vozu s automatickou převodovkou je u nás stejně jednoduchá jako u jakéhokoli jiného vozidla. Stačí navštívit naši online rezervační platformu, zvolit kategorii vozidla s automatem a vybrat si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše transparentní ceník zajišťuje, že přesně víte, co platíte, bez skrytých poplatků.

Rezervujte si Svůj Automat Dnes

Neváhejte a využijte výhod pronájmu auta s automatickou převodovkou u Autopůjčovny Praha. Ať už cestujete za obchodem nebo pro zábavu, naše vozy vám zprostředkují bezkonkurenční pohodlí a výkon. Navštivte naši webovou stránku a rezervujte si auto snadno a rychle. V Autopůjčovně Praha se těšíme, že vám poskytneme nejen vozidlo, ale skvělý zážitek z jízdy. Přijeďte a objevte rozdíl s naší prémiovou nabídkou vozidel s automatickou převodovkou.