Powered by Smartsupp

Jaké jsou nejčastější problémy při půjčování auta v Praze

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Nejčastější problémy při půjčování auta v Praze jsou následující:

  • Nedodržení podmínek pro půjčení: Může se jednat o nedodržení minimálního věku řidiče, neplatný řidičský průkaz nebo doklad totožnosti, nedostatečný limit kilometrů nebo neuhrazení kauce.
  • Neočekávané poplatky: Některé autopůjčovny mohou účtovat poplatky za služby, které nejsou zahrnuty v základní ceně pronájmu, jako je poplatek za dopravu, poplatek za pojištění nebo poplatek za použití dětské sedačky.
  • Poškození auta: Pokud způsobíte nehodu nebo poškodíte auto, budete muset zaplatit za opravy.
  • Nedostatek dostupných aut: V některých obdobích, jako je letní sezóna nebo prázdniny, může být nedostatek dostupných aut.

Abyste se těmto problémům vyhnuli, je důležité si pečlivě přečíst podmínky pro půjčení auta a předem se seznámit s poplatky, které autopůjčovna účtuje.

Zde je několik tipů, jak se vyhnout problémům při půjčování auta v Praze:

  • Zkontrolujte si své podmínky pro půjčení auta: Před rezervací auta si pečlivě přečtěte podmínky pro půjčení, abyste se ujistili, že splňujete všechny požadavky.
  • Srovnávejte ceny: Srovnávejte ceny různých autopůjčoven, abyste našli tu nejvýhodnější nabídku.
  • Rezervujte auto předem: Rezervace auta předem vám zajistí lepší cenu a dostupnost auta.
  • Prohlédněte si auto při převzetí: Při převzetí auta si pečlivě prohlédněte jeho stav, abyste zjistili případná poškození.
  • Vraťte auto včas: Vraťte auto včas a v čistém stavu, abyste se vyhnuli poplatkům.

Pokud se vám přesto vyskytne nějaký problém, je důležité zůstat v klidu a jednat podle pokynů autopůjčovny.