Powered by Smartsupp

Jak si půjčit auto bez kreditní karty

Existuje několik způsobů, jak si půjčit auto bez kreditní karty.
  • Požádejte o pronájem auta s hotovostní kaucí. Některé autopůjčovny nabízejí možnost pronájmu auta s hotovostní kaucí. Kauce bude obvykle ve výši několika tisíc korun a bude vám vrácena, když vrátíte auto bez poškození.
  • Požádejte o pronájem auta s ručitelem. Pokud nemáte kreditní kartu, můžete požádat o pronájem auta s ručitelem. Ručitelem může být někdo, kdo má dobrou kreditní historii a je ochoten za vás ručit v případě, že auto vrátíte poškozené nebo pokud nebudete schopni zaplatit nájemné.
  • Požádejte o pronájem auta od nezávislé autopůjčovny. Nezávislé autopůjčovny jsou často méně přísné v požadavcích na kreditní historii než velké autopůjčovny. Možná budete schopni pronajmout si auto od nezávislé autopůjčovny, i když nemáte kreditní kartu.
Je důležité si uvědomit, že pronájem auta bez kreditní karty bude pravděpodobně dražší než pronájem auta s kreditní kartou. To je proto, že autopůjčovny berou větší riziko, když pronajímají auta lidem, kteří nemají kreditní kartu. Pokud potřebujete pronajmout auto a nemáte kreditní kartu, je důležité, abyste si udělali průzkum a porovnali nabídky různých autopůjčoven. Měli byste také zvážit možnost požádání o pronájem auta s hotovostní kaucí nebo s ručitelem.