Powered by Smartsupp

Jak se vyhnout problémům při půjčování auta v Praze

Roman Militký
Roman Militký
2024-06-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Minibus výborný, jednání autopůjčovny skvělé. Doporucuji.
Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Trustindex ověřuje, že původní zdroj recenze je Google.
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Zde je několik tipů, jak se vyhnout problémům při půjčování auta v Praze:

  • **Zkontrolujte si své podmínky pro půjčení auta: Před rezervací auta si pečlivě přečtěte podmínky pro půjčení, abyste se ujistili, že splňujete všechny požadavky. Mezi nejčastější požadavky patří minimální věk řidiče (21 let), platný řidičský průkaz vydaný v České republice nebo v jiné zemi, která je členem Evropské unie, a platný doklad totožnosti.
  • **Srovnávejte ceny: Srovnávejte ceny různých autopůjčoven, abyste našli tu nejvýhodnější nabídku. Při srovnávání cen nezapomeňte zohlednit i další poplatky, jako je kauce, poplatek za kilometry, poplatek za dopravu, poplatek za pojištění nebo poplatek za použití dětské sedačky.
  • **Rezervujte auto předem: Rezervace auta předem vám zajistí lepší cenu a dostupnost auta. Pokud plánujete půjčit si auto v hlavní sezóně, jako je léto nebo prázdniny, je rezervace předem nezbytná.
  • **Prohlédněte si auto při převzetí: Při převzetí auta si pečlivě prohlédněte jeho stav, abyste zjistili případná poškození. Pokud najdete nějaké poškození, je důležité to uvést do protokolu o převzetí auta.
  • **Vraťte auto včas: Vraťte auto včas a v čistém stavu, abyste se vyhnuli poplatkům. Pokud auto vrátíte pozdě, budete muset zaplatit poplatek za prodloužení pronájmu. Pokud auto vrátíte špinavé, budete muset zaplatit poplatek za čištění.

Pokud se vám přesto vyskytne nějaký problém, je důležité zůstat v klidu a jednat podle pokynů autopůjčovny. Pokud způsobíte nehodu, je důležité co nejdříve kontaktovat autopůjčovnu a policii. Auto je třeba vrátit v původním stavu, pokud to není možné, je třeba škodu nahlásit autopůjčovně.

Zde jsou některé další tipy, které vám mohou pomoci:

  • **Vyberte si auto, které odpovídá vašim potřebám. Pokud plánujete cestovat po dálnici, zvolte auto s výkonným motorem. Pokud cestujete s rodinou, zvolte auto s velkým kufrem.
  • **Ověřte si, zda má auto potřebné vybavení. Pokud cestujete v zimě, ujistěte se, že auto má zimní pneumatiky. Pokud cestujete s dětmi, ujistěte se, že auto má dětskou sedačku.
  • **Naučte se ovládat základní funkce auta. Zjistěte, jak zapnout a vypnout auto, jak nastartovat motor, jak řadit a jak používat ovládací prvky.
  • **Před cestou si naplánujte trasu. Zjistěte, kde jsou benzínové pumpy, restaurace a hotely.
  • **Buďte ohleduplní k ostatním účastníkům silničního provozu. Dodržujte rychlostní limity a respektujte dopravní značky.

Při dodržení těchto tipů se vám vyhnou problémy při půjčování auta v Praze.