Powered by Smartsupp

Autopůjčovna s dětskou sedačkou

Alena Kočková
Alena Kočková
2024-05-18
Skutečně nonstop i o víkendu. Dobrá a rychlá komunikace s online operátorem. Doporučuji.
Ludek Grezo
Ludek Grezo
2024-02-02
Rychlé vyřízení objednávky přímo na stránkách. Pronájem auta na víkend splnil naše očekávání. Cena odpovídá kvalitě auta a služeb. Doporučuji
Lenka
Lenka
2024-01-28
+Výhodné podmínky pokud najedete s autem menší množství kilometrů. +Online podpora při výběru vozidla +Přistavení na adresu -nutnost platit kauci
Dominik Koubek
Dominik Koubek
2024-01-06
Půjčili jsme si auto na Vánoce a nový rok. Předání bylo velmi profesionální a příjemné. Auto bylo krásné a nebyl s ním žádný problém. Moc děkuju a vřele doporučuju!
mARTin
mARTin
2023-06-23
Autopůjčovna s nonstop provozem nám zajistila minibus pro celou rodinu. Všechno šlo jako po másle, do dvou hodin jsme ho měli před barákem. Doporučujeme.
Martin 81
Martin 81
2023-06-05
Pronájem auta na víkend proběhl bez problému. Nonstop autopůjčovna splnila vše dle počáteční dohody. Vstřícné jednání zaměstnanců a rychlé přistavení vozidla na adresu na poslední chvíli v pátek navečer si zaslouží 5/5

Autopůjčovna s dětskou sedačkou: Jak si ji objednat?

Plánujete dovolenou nebo pracovní cestu s dětmi a potřebujete auto na pronájem? Pak byste měli vědět, že většina autopůjčoven nabízí dětské sedačky.

Jaké druhy dětských sedaček jsou k dispozici?

Autopůjčovny nabízejí různé druhy dětských sedaček, včetně:

  • Autosedačky pro kojence: Tyto sedačky jsou určeny pro děti do 1 roku věku.
  • Autosedačky pro batolata: Tyto sedačky jsou určeny pro děti od 1 do 4 let věku.
  • Autosedačky pro předškoláky: Tyto sedačky jsou určeny pro děti od 4 do 7 let věku.
  • Autosedačky pro školáky: Tyto sedačky jsou určeny pro děti od 7 do 12 let věku.

Jak si objednat dětskou sedačku?

Dětskou sedačku si můžete objednat při rezervaci auta. Při rezervaci je třeba uvést věk dítěte a typ dětské sedačky, kterou potřebujete.

Cena dětské sedačky

Cena dětské sedačky se liší v závislosti na typu sedačky a autopůjčovně. Většina autopůjčoven účtuje za dětskou sedačku jednorázový poplatek.

Případné poplatky za poškození

Pokud dětskou sedačku poškodíte, budete muset zaplatit poplatek za poškození. Proto je důležité, abyste dětskou sedačku používali správně a pečlivě.

Tipy, jak si objednat dětskou sedačku:

Zde je několik tipů, jak si objednat dětskou sedačku na pronájem auta:

  • Rezervujte si dětskou sedačku včas. Čím dříve si dětskou sedačku rezervujete, tím pravděpodobněji ji budete mít k dispozici.
  • Zkontrolujte podmínky autopůjčovny. Některé autopůjčovny mají omezení na věk dětí, které mohou cestovat v dětské sedačce.
  • Při převzetí auta zkontrolujte dětskou sedačku. Ujistěte se, že je sedačka v dobrém stavu a že je správně nainstalována.

Dětská sedačka je důležitá pro bezpečnost dítěte při cestování autem. Při výběru dětské sedačky na pronájem auta je třeba zvážit několik faktorů, abyste si vybrali tu správnou, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu.